Підписано Загальний Кодекс Поведінки

Повідомляємо, що в березні 2012 року Насіннєвою асоціацією України та Європейською насіннєвою асоціацією  було підписано Загальний Кодекс Поведінки, який відображає добровільну підтримку етичних норм поведінки на ринку насіння всіма його учасниками.

Основна мета прийняття Кодексу — створення і підтримка міжнародних стандартів поведінки на ринку насіння, спрямованих на дотримання етичних норм компаніями — суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність в сфері насінництва.

Виконавчий директор Насіннєвої асоціації України – Валерій Хаджиматов, зазначив, що підписання Кодексу — підтвердження того, що конкретні досягнення Європейського Союзу, європейського бізнесу впроваджуються і в Україні (компанії, які приєдналися до Кодексу, в рамках Насіннєвої асоціації України можуть оперувати правилами, визначеними в документі, та використовувати їх переваги в своїй маркетинговій діяльності, зазначаючи, що вони працюють у тому ж форматі, що й компанії зі світовим ім’ям).

Кодекс — важливий крок уперед, тому що він регулює відносини в тій частині, яка не врегульована на законодавчому рівні, — етичні стандарти діяльності. З іншого боку, робота згідно з правилами Кодексу вимагає від представництв компаній більшої відповідальності, організації належної та прозорої процедури контролю за етикою маркетингу всередині організації.

Прикріплені файли: