Обстеження посівів озимого ріпаку після перезимівлі

Щороку компанія «КВС-Україна» висіває гібриди озимого ріпаку Триангель і Тассіло на демонстраційних полях в різних ґрунтово-кліматичних умовах за технологій, максимально наближених до виробничих. Метою даних демо-полів є спостереження, надання вчасних консультацій та агрономічної підтримки як агрономам так і керівникам господарств.

Мабуть не є новиною для кожного господаря, що входження в зиму рослин озимого ріпаку та здатність їх витримувати екстремальні умови досить суттєво впливає на отриманий врожай. Тому ми поставили перед собою завдання вивчити стан озимого ріпаку на різних етапах вегетації.

Регіональною командою агрономів-консультантів компанії "КВС-Україна" в осінній період було оглянуто та проаналізовано стан посівів в більшості ріпакосіючих регіонів. Нагадаємо, що оцінка була проведена разом із господарями та агрономами на місцях, тому вона є об’єктивною. Щоб не повторюватись, читайте про стан посівів на момент входження в зиму тут. Протягом зими погодні умови були досить різними: зниження температур до -27°С та відсутність снігового покриву в деяких областях України внесли свої корективи в розвиток рослин. Але все ж таки, який стан озимого ріпаку? Поступово, обстежуючи посіви, ми будемо надавати інформацію.

Станом на першу декаду березня в Західному регіоні були обстежені посіви озимого ріпаку. Ось яку інформацію отримав агроном-консультант по Хмельницькій обл. Андрій Олігорський в ТОВ «Гарант» Хмельницької обл., Кам’янець-Подільського р-ну, с. Оринін.

http://www.kws.ua/aw/KWS/ukraine/Articles-Ukraine/~fnri/-1054-1073-1089-1090-1077-1078-1077-1085/