НПЦ УКРАЇНА

Німецька компанія «Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке КГ» веде активну діяльність на території України вже понад 20 років. З 1998 по 2018 рік в Україні інтереси компанії представляло офіційно зареєстроване Представництво компанії. У 2017 році було зареєстроване ТОВ «НПЦ УКРАЇНА», яке розпочало свою діяльність у 2018 році.

Основним напрямком діяльності фірми - є селекція та виробництво високоякісного насіннєвого матеріалу ярого та озимого ріпаку, гороху, зернової групи та кормових культур.

В Україні фірма ТОВ «НПЦ УКРАЇНА» веде активний продаж гібридів ярого та озимого ріпаку через мережу офіційних дистриб’юторів. На протязі багатьох років співробітники фірми займаються закладанням великої кількості власних дослідів для виявлення найкращої адаптації селекційного матеріалу до кліматичних умов України, та перевірки різноманітних засобів технології вирощування ріпаку для надання в подальшому компетентних рекомендацій сільгоспвиробникам.

Окрім продажу насіння ріпаку, іншим з напрямків роботи є ліцензійне виробництво озимої та ярої пшениці, озимого ячменю, зернового гороху та кормових трав у співробітництві з провідними сільгоспвиробниками України.