Найвищий індекс інвестиційної привабливості Дніпропетровської області в Україні

youtu.be/0GllhIvN8Hk

Індекс інвестиційної привабливості регіонів уже готовий. За підсумками 2008—2011 років найбільш інвестиційно привабливим регіоном України виявилися Дніпропетровська область. Зазначене пояснюється французькими інвестиціями, що надійшли від об'єднання "Маїсадур Семанс".

В с. Могилів Царичанського району Дніпропетровської області французьке об’єднання "Маїсадур Семанс" побудувало найсучасніший в Європі завод з виробництва насіння. Використовуючи найновітніше обладнання, що є на ринку, підприємство сушить, калібрує та обробляє насіння.  Це сучасний потужний сільськогосподарський комплекс з виробництва та зберігання зерна «Маїсадур Семанс Україна». 

Європейський рівень, повна біологічна очистка, дотримання всіх необхідних норм і дозволів дають змогу працювати людям не тільки «добре і швидко», а й  відчувати себе розвиненою людиною, а не «дешевою робочою силою» ( на заводі створено понад 100 постійних робочих місць). Співпраця з французькою компанією «Маїсадур Семенс» виправдовує найоптимістичніші надії і сподівання не лише в Дніпропетровській області, а й в Україні. 

Maisadour Semences Ukraine - Reportage TRK Ukrayina