Компанія DuPont Pioneer гостинно відкрила двері виробничого комплексу у с. Стасі для відвідувачів

14 серпня 2013 року на виробничому комплексі компанії DuPont Pioneer в Україні, що розташований у с. Стасі Диканьського району Полтавської області, відбувся День відкритих дверей.  Захід зібрав більше 200 охочих ознайомитися із роботою підприємства, яке по праву вважається унікальним за рівнем технічного оснащення.

У будівництво виробничого комплексу, який було введено в експлуатацію у червні 2013 року, DuPont Pioneer в Україні інвестувала понад 40 мільйонів доларів США.  Зустріч із мешканцями села розпочалася із короткої презентації, під час якої директор комплексу Петро Туз розповів гостям про основні цілі та напрямки діяльності DuPont Pioneer у світі та в Україні, а також про виробничі потужності підприємства.  Також він зазначив, що інвестиція у виробничий комплекс - одна з багатьох інвестицій компанії, спрямованих на підтримку розвитку місцевого товарного виробництва насіння кукурудзи та соняшнику Піонер® і сприяння збільшенню продуктивності та ефективності вирощування цих культур українськими аграріями. Одна із Ключових Цінностей компанії – повага до навколишнього середовища. Ефективне виробництво є безпечним для людей та довкілля, на підприємстві встановлено найсучасніші безпечні світові технології та обладнання, а діяльність побудована у відповідності до всіх регуляторних вимог.

Після презентації гості відвідали виробництво, де на власні очі побачили повний процес народження насіння. Загалом, у рамках Дня відкритих дверей відбулися чотири оглядові екскурсії комплексом. Чудовою нагодою для учасників заходу стала можливість поспілкуватися із керівниками підприємства. 

Рішення про будівництво виробничого комплексу у с. Стасі, як і рішення про відкриття науково-дослідницького центру в с. Любарці (Київська область) 2010 року, підтверджують прихильність і готовність компанії працювати на українському ринку.  А День відкритих дверей став унікальною можливістю для всіх охочих переконатися у перевагах та високому рівні процесу виробництва на комплексі компанії DuPont Pioneer в Україні.

Більш детальна інформація про компанію на сайті: http://www.pioneer.ua