«Бізон-Тех 2006»

«Бізон-Тех 2006»  молода та амбіційна компанія, яка стрімко увірвалася в життя українських аграріїв і за короткі терміни впевнено відвоювала своє власне місце на ринку, заслуживши репутацію надійного ділового партнера. Продукція, яку  рєалізує «Бізон-Тех 2006» - це високоякісне насіння посівних культур від всесвітньо відомих компаній, широкий асортимент добрив і надійні засоби захисту рослин від світових виробників, які примножать Ваш врожай.

«Бізон-Тех 2006» є офіційним дистриб'ютором таких виробників насіння, як «Сингента», «Піонер», «Лімагрейн», «Монсанто», «Коссад Семанс» ,«Май Агро» ,«Майсадур Семанс» ,«Євраліз Семанс» ,«Адванта Сідз».

Компанія має розгалужену мережу складів по зберіганню пропонованої продукції по всій Україні. Для клієнтів компанії «Бізон-Тех 2006» створено найкращі  умови поставок та  індивідуально розроблені кредитні програми.  Підбір гібридів, що оптимально підходять для обробітку на Ваших полях, консультації та докладні рекомендації щодо актуальності та способів використання добрив і засобів захисту рослин.