Внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал"

 
З метою публічного та експертного обговорення тексту законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про насіння і садивний матеріал»,  Насіннєвою асоціацією України за підтримки ТОВ «Євраліс Семенс Україна» 13 вересня 2012 року проводиться круглий стіл на тему: «Про внесення змін до Закону України «Про насіння і садивний матеріал».
 
Ціль: надання пропозицій щодо вдосконалення законодавчого регулювання даної сфери відносин безпосередньо виробниками насіння та садивного матеріалу та налагодження конструктивного діалогу між органами державної влади, авторами законопроекту та представниками ділових кіл, які працюють на ринку України.
 
Учасники: автори законопроекту, представники аграрного бізнесу, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, державних установ, представники рейтингових економічних і аграрних ЗМІ та ін.
 
Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про насіння і садивний матеріал» ( реєстр. № 6598 від 29.06.2010 р., поданий народними депутатами України Калетніком Г.М. та Терещуком С.М.) комітетом Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на засіданні 7 липня 2010 року розглянуто, та прийнято в першому читанні постановою Верховної Ради від 03.02.2011.
 
Станом на вересень 2012 року, законопроект знаходиться на опрацюванні в комітеті Верховної Ради України.
 
Круглий стіл відбудеться на базі заводу «Черліс» за адресою: Черкаська обл., с. Білозір'я, вул. Леніна 2а.
Час: 13 вересня 2012 року 10:00 – 14:00 год.