Всеукраїнський науковий інститут селекції вступив до Насіннєвої асоціації України

Насіннєва асоціація України рада вітати в своєму складі нову компанію – ТОВ «Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)». В рамках засідання Правління Асоціації, яке відбулося у Києві 12 грудня 2018 року, заявку про її приєднання у статусі асоційованого члена представив керівник ВНІС Парій Мирослав Федорович. Ціллю для приєднання ним була відзначена ефективність роботи Асоціації і бажання бути у курсі тенденцій на ринку. За підсумками голосування члени Правління одностайно підтримали вступ компанії «Всеукраїнський науковий інститут селекції» до Насіннєвої асоціації України.

Всеукраїнський науковий інститут селекції  – це перша приватна селекційна установа України, заснована видатним українським вченим, доктором біологічних наук Парієм Федором Микитовичем у 1999 році. Сама ідея заснування компанії  ВНІС ґрунтувалася на тому, щоб поєднати досягнення вітчизняної селекції із провідними світовими технологіями.

Всеукраїнський науковий інститут селекції проводить спільні наукові дослідження з фахівцями профільних інститутів та рядом приватних компаній, співпрацює з селекційними установами різних країн світу та реєструє сорти та гібриди закордоном. Компанія веде наукову роботу зі створення сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, ріпаку, пшениці, ячменю, жита, тритикале, цукрового та кормового буряків та інших польових культур.

Насіннєва асоціація України щиро вдячна компанії ВНІС за приєднання до організації і бажає успішної співпраці. Асоціація завжди є відкритою для компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України.

Додати новий коментар