В Україні тривають Дні поля кукурудзи та соняшнику компанії DuPont Pioneer

По всіх регіонах України, починаючи з серпня 2013 року, проходять традиційні Дні поля DuPont Pioneer. Заходи вже пройшли на Вінничині, у Львові, Житомирі, Хмельницькому, Рівному та інших містах, та зібрали більше 1000 гостей. Сільгоспвиробники отримали кваліфіковані поради щодо технології вирощування і підбору гібридів соняшнику та кукурудзи Піонер® безпосередньо від представників компанії, які працюють в цих областях і знають специфіку кожного з регіонів.

Слід зазначити, що DuPont Pioneer володіє найбільшою у Європі мережею з дослідження соняшнику, що працює за п'ятьма науковими програмами та здійснює випробування на більш ніж сотні тисяч ділянок у різних країнах— від Іспанії до Росії. Щоб бути впевненими у реєстрації саме тих гібридів соняшнику, котрі можуть забезпечити високу урожайності та стабільність у несприятливих умовах, компанія здійснює добір цих гібридів за жорсткими стандартами протягом декількох років, випробовуючи в різних місцевостях. Щоб гарантувати отримання стабільно високих урожаїв, DuPont Pioneer завдяки застосуванню інноваційних методів створює гібриди соняшнику зі стійкістю до посухи і основних хвороб, що зустрічаються у Європі та Україні.

Окрім того, компанія має значний досвід у селекції кукурудзи. У 1957 році Pioneer шляхом створення окремих селекційних станцій розпочав дослідження з вивчення стійкості рослин до посухи, і з того часу постійно удосконалює гібриди кукурудзи щодо посухо- та жаростійкості. Починаючи з 2009 року компанія подвоїла фінансування своїх науково-дослідних програм. На сьогодні в Європі вісім селекційних станцій DuPont Pioneer здійснюють тестування найбільш продуктивних гібридів кукурудзи в умовах контрольованого зволоження з метою подальшого їхнього відбору за стійкістю до посухи. Серед зареєстрованих гібридів DuPont Pioneer звертає увагу виробників на продукти зі стійкістю до посухи торговельної марки Піонер® через те, що посуха є серйозною проблемою в Україні, а використання цих посухостійких гібридів забезпечить сталі врожаї та прибутковість вирощування кукурудзи.

В компанії DuPont Pioneer в Україні працює близько 150 штатних співробітників, включаючи понад 70 агрономів-консультантів, які просувають продукцію торгової марки  Піонер® в Україні і надають клієнтам агрономічну підтримку.Також компанія співпрацює з українськими сільгоспвиробниками,  що надають поля для проведення наукових досліджень та висівають батьківські форми гібридів Піонер®. Компанія DuPont Pioneer прагне постачати на ринок високоякісну продукцію і  передатиклієнтам  досвід її використання.
 

http://www.pioneer.com