Відбувся семінар: "Захист прав інтелектуальної власності, боротьба з контрафактними товарами"

28 березня 2016 року Насіннєва асоціація України спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) та ТОВ «Фірма» Пахаренко і партнери» провели семінар «Захист прав інтелектуальної власності: боротьба з контрафактними товарами».

 

Захід відбувся на базі Київського університету права Національної академії наук України, у приміщенні Музею підробок УАПП. Участь у заході взяли члени Насіннєвої асоціації України, представники Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», зокрема в.о. голови Державної служби інтелектуальної власності України Антоніна Малиш та завідувач сектору державної реєстрації прав на сорти рослин Держветфітослужби Наталія Ніколенко.

Партнер фірми «Пахаренко і партнери», адвокат, патентний повірений України, директор УАПП Олександр Пахаренко виступив модератором заходу.

 

Під час заходу учасники мали змогу послухати практикуючих юристів, так:

Тарас Цикалюк розповів про захист прав інтелектуальної власності на митному кордоні України, зосередивши увагу присутніх на аспектах призупинення та протидії ввезенню підробленої продукції на митниці; взаємодії держави і правовласників у боротьбі з контрафактною продукцією; прикладах успішного захисту від порушення прав інтелектуальної власності на митному кордоні.

Юрист «Пахаренко і партнери» Євгеній Компанець розповів про захист прав інтелектуальної власності із залученням правоохоронних органів: виявлення продукції з ознаками фальсифікації, звернення до правоохоронних органів, супровід справи в суді, знищення контрафактної продукції.  Озвучив приклади із напрацьованого досвіду.

Юрист «Пахаренко і партнери» Володимир  Сисюк поділився інформацією щодо захисту прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет, висвітливши питання: досудового врегулювання спорів, пов’язаних з незаконним розміщенням на сайтах торговельних марок, рекламних матеріалів, з пропонуванням до продажу та реалізацією продукції під чужими торговельними марками тощо; виявленням та документуванням злочинів цієї категорії, досвідом співпраці з правоохоронними органами. 

Доповідачі відповіли на запитання присутніх.

Також, учасники заходу мали нагоду оглянути експонати Музею підробок та  поспілкуватись з експертами, задавши їм питання  у неформальному спілкуванні. 

Дякуємо всім учасникам за участь!