ТОВ "Агроскоп Інтернешнл"

З 2002 року ТОВ "Агроскоп Інтернешнл" впевнено та динамічно розвивається як один з найбільш успішних, професійних та динамічних національних дистрибуторів засобів захисту рослин, насіння та систем живлення рослин від провідних світових виробників, чиї імена є гарантією якості. Місія: на благо сучасного та майбутнього поколінь професійно розробляти і впроваджувати ефективні рішення та інновації в технології сільськогосподарського виробництва, тим самим сприяти прогресивному розвитку аграрно-промислового сектору економіки України.ТОВ "Агроскоп Інтернешнл" - ваш надійний партнер у прибутковому с/г виробництві!

Філософія компанії передбачає пропозицію партнерам сучасних агротехнологій та консультації протягом всього періоду вирощування врожаю.

Володіє 6 сертифікованими складами: Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Умань, Харків, Миколаїв, власним парком вантажного автотранспорту. ТОВ "Агроскоп Україна":

3 млн. га земліуспішно обробляється клієнтами компанії; розгалужена логістична система; понад 20 ексклюзивних продуктів; результативні рішення для партнерів.