Про результати робочої зустрічі членів НАУ, присвяченої питанням насіння овочевих культур

Тему контрафакції посадкового матеріалу як однієї з головних проблем в галузі насінництва овочевих культур в Україні обговорювали в рамках заходу, присвяченого питанням насіння овочевих культур. Нагадаємо, що ця подія була організована Насіннєвий асоціацією України та відбулося в Києві 21 серпня ц.р.

«Контрафакція насіння - проблема не тільки овочевого сегмента в цілому, але і всього аграрного сектора, так як вона негативно впливає на імідж України на міжнародній арені», - заявив Віктор Стефківський, заступник директора департаменту фітосанітарної безпеки і контролю в сфері насінництва та розсадництва.

Як зазначила Сюзанна Григоренко, виконавчий директор НАУ, взаємодія з представниками Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів є стратегічно важливою для виробників посівного матеріалу.

Головним питанням на порядку денному, чому зібралися овочеві компанії, стала необхідність об'єднання зусиль і спільний базис роботи.

Насіннєва асоціація України - професійне галузеве об'єднання насіннєвих компаній, в сегменті насіння польових культур і овочевих. І овочеві компанії - це відмінна специфіка і коло питань, які потребують уваги і професійного діалогу.

Так, компаніями-членами асоціації - Рійк Цваан Україна, Енза Заден, Владам Юг, Хазера, Сингента - було ініційовано створення комітету з питань овочевих культур на базі асоціації. Ініціатива підтримана правлінням асоціації та затверджена на останньому засіданні, яке відбулося 17 серпня 2018 р

В асоціації вже є комітети, і вони розподілені за управлінським рівнями організаційної структури управління в залежності від різних спеціалізацій.

 «Це необхідно, щоб підтримувати« живу »систему зі зручною структурою, відточеними інструментами інтеграції та взаємодії між учасниками», - зазначає С.Григоренко.

Головою комітету учасниками обрана компанія «Рійк Цваан Україна».

https://www.fruit-inform.com/ru/events/177409

Додати новий коментар