Насіннєвою асоціацією України проведено Online Seed Forum-2021

11 березня 2021 року на платформі ZOOM відбулася головна подія насіннєвого ринку України – Online Seed Forum-2021. Організаторами безкоштовної онлайн-зустрічі виступила Насіннєва асоціація України (НАУ) в партнерстві з АПК-Інформ та Посольством Королівства Нідерланди в Україні. Спонсорську підтримку надали компанії дійсні члени НАУ - «Сингента», «КВС-Україна», «МАС Сідс Україна» та «БАСФ Т.О.В.».

До форуму, що проходив в онлайн-режимі, і тривав майже 4 години змогли долучитися близько 200 учасників агропромислового комплексу з 20 країн світу (Україна, Італія, США, РФ, Туреччина, Азербайджан, Франція, Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Латвія, Румунія, Аргентина, Великобританія, Австрія, Греція, Польща, Литва, Бельгія, Казахстан). Саме завдяки цьому щорічний насіннєвий форум, який проводиться НАУ, в 2021 році безперечно став міжнародним. Більше того, цей статус було підтримано і залученням міжнародних спікерів, як зокрема, за участі представників Міжнародної насіннєвої федерації (International Seed Federation, ISF) та Європейської насіннєвої асоціації Euroseeds.

Також для виступу у головному насіннєвому форумі було запрошено представників владних структур, профільних організацій, аналітиків та експертів саме насінницького сегменту – компаній-виробників посівного матеріалу.

Спікерам події було надзвичайно складно вкластися у відведений для доповідей час, адже сказати хотілося дуже багато – у зв’язку зі змінами погодно-кліматичних умов, міждержавних відносин та іншими факторами щороку з’являються нові правила гри не лише на насіннєвому ринку. Першу секцію Online Seed Forum-2021 було присвячено саме тенденціям розвитку насіннєвого сектору в глобальному розумінні.

Наступну секцію було присвячено посівній кампанії 2021 року, а саме – агрокліматичним умовам, на які очікують вчені, а також пропозиціям, які мають на сьогоднішній день виробники насіння для українських аграріїв.

Більше деталей заходу читайте у ПОСТ-РЕЛІЗІ.

Додати новий коментар