"КОССАД ВОСТОК"

"КОССАД ВОСТОК" - Товариство з обмеженою відповідальністю «КОССАД ВОСТОК» засноване французькою компанією «КОССАД СЕМАНС» у 2012 році.

Будучи насіннєвою компанією багатовидових гібридів сільськогосподарських культур, компанія спрямовує весь свій професіоналізм на підтримку і розвиток світового сільського господарства. КОССАД СЕМАНС входить в 5 кращих французьких компаній з виробництва насіння кукурудзи, що доводить її відповідність найвищим стандартам.

Досвід і знання, які напрацьовувалися роками, дозволяють ефективно розробляти високоякісний генетичний матеріал для сільськогосподарських культур. Способи селекції КОССАД СЕМАНС включають в себе як перевірені методи, так і інноваційні, з залученням біотехнологій.

КОССАД СЕМАНС може запропонувати фермерам високопродуктивні сорти та гібриди зернових культур, кукурудзи, соняшника, ріпака, сорго зернового, сої, люцерни, в залежності від кліматичних умов і типу ґрунту, які будуть відповідати всім їх потребам.

Діяльність компанії вдалося розширити, завдяки збереженій індивідуальності свого історичного коріння. КОССАД ВОСТОК будує свої взаємовідносини з клієнтами і партнерами на основі тісної і тривалої співпраці, що сьогодні і визначає її стратегію розвитку.