Dow Seeds

Dow Seeds — новий бренд на ринку насіння України

Dow AgroSciences — добре відома українським аграріям компанія зі світовим ім’ям завдяки низці унікальних, високоефективних та економічних засобів захисту рослин. Досить складно знайти агронома, який би не знав гербіцидів Пріма, Галера, Трофі, Цитадель, Домінатор, інсектициду Нурел-Д чи фунгіциду Дітан тощо. Успішності на ринку компанія завдячує потужній технологічній та науково-дослідницькій платформі й значним інвестиціям у розробку та розвиток інноваційних технологій та стратегій. Наразі одним з нових напрямів розвитку компанії є насінневий бізнес.

Насіння компанії Dow AgroSciences відоме на ринках європейських країн під брендом Dow Seeds. Основна увага вчених зосереджена на стратегічних для компанії культурах — соняшнику, кукурудзі та ріпаку.

Селекція насіння Dow Seeds базується на досягненнях сучасної генетики та скороченні тривалості циклу створення батьківських компонентів і гібридів завдяки застосуванню найсучасніших інноваційних технологій.

На ринку України Dow Seeds представляє низку гібридів соняшнику та кукурудзи. Насіння соняшнику вирощується і доробляється у Сполучених Штатах та Аргентині, а кукурудза — виключно в країнах Європи.